Придбані за кошти міського бюджету FPV-дрони нищитимуть ворога

Дата: 27.12.2023 11:06

Сьогодні на запит військової частини, у якій воює наш земляк (позивний Саха), передано FPV-дрони, придбані за кошти міського бюджету, та акумуляторні батареї до них.

Міський голова Валерій Скрипніченко від усіх жителів громади подякував нашим захисникам . А також запевнив, що програма підтримки Сил оборони країни затверджена депутатами міської ради і на 2024 рік, тому й наступного року допомагатимемо нашим ЗСУ.

Разом – до Перемоги!