Де минулого тижня видавали гуманітарку

В Огульцях волонтер Мазяркіна Марина видавала продуктові набори та памперси для дорослих від  Rotary club new level та за сприяння Валківської міської ради. Також 30 продуктових наборів доставлено по домівках людям похилого віку та особам з інвалідністю, які самостійно не змогли прийти для отримання допомоги.

16:26 19.09.2022

Журі визначило  переможців  конкурсу «Код Валківщини»

За словами членів журі, всі роботи, які довелось оцінювати, були достойними та яскравими, а ідеї були усі, без винятку, цікаві. У кожній з категорій конкурсу обирали по три ідеї, які відповідають вимогам Порядку конкурсу.

15:49 19.09.2022