Дата: від до Скинути

У Баранівському старостинському окрузі продовжують плідну співпрацю з БФ "Червона калина Харків"

Волонтери благодійного фонду приїздять до села, щоб, у першу чергу, доправити допомогу від баранівців безпосередньо до захисників. Люди знову зібрали продукти харчування, теплі шкарпетки, багато дитячих малюнків та власноруч виготовлених патріотичних браслетів.

15:30 25.10.2022

На Валківщині відбулися традиційні змагання з мотокросу.

Завдячуючи збройним силам України та стабільній ситуації на західній території Харківщини, організатори вирішили не переривати добрі спортивні традиції і провести відкриті обласні змагання з мотоциклетного кросу під назвою «Разом до Перемоги».

15:06 24.10.2022

Сьогодні - Міжнародний день ООН

24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. Україна серед перших держав підписала статут ООН і ввійшла до групи засновників організації.

10:21 24.10.2022

В громаді вже почали видавати рис та борошно від Харківської ОВА.

Наразі отримують гуманітарку громадяни соціально-незахищених категорій по старостатах. У Валках рис почнуть видавати цим категоріям населення з наступного тижня, а борошно трішки пізніше. Про це ми повідомимо додатково.

15:48 21.10.2022

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко перебував із робочою поїздкою у Новомерчицькому старостинському окрузі.

Валерій Скрипніченко зустрівся з працівниками старостату та командою волонтерів села. На зустрічі також присутня була депутат міської ради Яна Щедріна.

17:04 20.10.2022