Про головні зустрічі, наради, засідання керівника громади.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся із представниками Фонду AVSI та Міжнародної гуманітарної організації Save the Children. Благодійники мають бажання підтримати Харківську область в рамках проекту “Education Can Not Wait” та створити у громадах Цифрові Навчальні Простори. Разом обговорили критерії відбору та можливості громади для реалізації цієї активності.

13:08 15.11.2022

Привітання Валерія Скрипніченка з Днем працівників соціальної сфери України

Щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманну місію – постійну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує у нашому суспільстві. Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади, особливо у складний воєнний час. Бажаємо щирих посмішок, вдалих ідей та приємних  результатів праці, щастя, здоров’я та мирного завтра.

08:34 04.11.2022

Які туристичні магніти зацікавили естонського гостя Марта на Валківщині

Ми вже розповідали валківчанам про відвідини нашої громади Марта Рейманна, доцента рекреаційного менеджменту Талліннского університету, члена ради Естонської асоціації сільського туризму. Зараз детальніше про його перебування.

12:50 03.11.2022

В громаді продовжують видавати продуктові пакунки людям пільгових категорій.

Валківська міська рада продовжує співпрацю з Польською Гуманітарною Акцією в Харківській області - особам, яким виповнилось 60 років та особам з інвалідністю видається гуманітарна допомога у рамках проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні».

11:00 03.11.2022

РОЗ'ЯСНЕННЯ від АТ "Харківобленерго".  Чому світло можуть вимикати не за графіком

РОЗ'ЯСНЕННЯ від АТ "Харківобленерго". Чому світло можуть вимикати не за графіком

Шановні споживачі! Цього тижня у вас виникло багато запитань щодо графіків погодинних відключень, зокрема, чому вони не завжди виконуються. У цьому роз'ясненні енергетики спробують відповісти на найпоширеніші запитання, які надходять від вас до кол-центру, а також у коментарях до дописів на нашій сторінці у Facebook.

14:03 02.11.2022

У жовтні працівники КЗ "Валківський Будинок дитячої та юнацької творчості провели майстер-класи дітей Нового Мерчика, Минківки та Мельникове.

Такі виїзди допомагає організовувати Валківська міська рада, а фахівці дитячого закладу із задоволенням навчають дітлахів громади навикам коренепластики, бісероплетіння, паперопластики та хореографії.

13:48 02.11.2022