Дата: від до Скинути

З нагоди Дня захисників та захисниць України і до Дня українського козацтва на Валківщині проходить низка патріотичних заходів в знак пошани та підтримки наших воїнів.

У закладах освіти відбулася благодійна акція “Тримайся! Ми з тобою!”, в рамках якої виготовлені тематичні скриньки, які наповнили смаколиками, теплими речами, оберегами, малюнками для захисників.

14:44 13.10.2022

Співчуваємо

Валківська міська рада висловлює глибокі співчуття Желевській Ніні Борисівні, керуючій справами виконавчого комітету міської ради, з приводу передчасної смерті матері Губської Олександри Семенівни. Розділяємо біль непоправної втрати та сумуємо разом з Вами.

11:49 13.10.2022

Набір зимового одягу для дітей до 9-ти років можна отримати в центрі гуманітарної допомоги.

Запрошуємо сім’ї внутрішньо переміщених осіб, в яких є діти до 9-ти років, отримати дитячі набори зимового одягу. Речі можна отримати сьогодні, 11. 10. 2022, року та завтра, 12.10.2022 року, в центрі гуманітарної допомоги у місті Валки. Дитячий одяг надано американськими партнерами фонду USAID, Unicef for every child.

15:50 11.10.2022

Де отримували гуманітарку.

У населених пунктах громади продовжують видавати продуктові набори особам, які досягли 60 років та більше, в рамках проекту «Невідкладна продовольча допомога населенню, яке постраждало від конфлікту в Україні», що реалізується в Харківській області Польською Гуманітарною Акцією у партнерстві з ГО «Польсько – українська агарна асоціація» та ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування» за фінансової підтримки Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP) та за сприяння Валківської міської ради.

15:48 11.10.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб. Реєстрація на грошову допомогу від міжнародних організацій.

Сьогодні, 11 жовтня, з 14.30 до 18.00 у приміщенні пункту видачі гуманітарної допомоги у місті Валки здійснюється реєстрація на грошову допомогу від МОМ (міжнародна організація з міграції) ООН Міграція, для осіб, які не реєструвалися і не отримували грошову допомогу від ООН.

14:30 11.10.2022