Дата: від до Скинути

Валківський розрахунково-сервісний центр ПрАТ «Харківенергозбут» прохає споживачів електроенергії вчасно сплачувати за послуги.

Своєчасна сплата за електроенергію сьогодні особливо важлива, оскільки фахівцями докладається максимум зусиль для безперебійної її подачі у наші оселі та на підприємства. Це нелегке завдання в умовах війни.

11:50 15.09.2022

Валківські волонтери і молодь навчились надавати першу домедичну допомогу та знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

Ці та інші знання волонтери отримали під час навчання, яке для них провели сьогодні фахівці Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

16:59 14.09.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ НА СТАТУС ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДІЯ.

Як зазначили в Мінреінтеграції, частина українців, які намагалися оформити допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам через додаток «Дія» до 30 квітня, так її й не отримали.

16:06 13.09.2022

Валківщина продовжує відзначати Дні визволення населених пунктів від фашистських загарбників.

Поклали квіти до пам’ятників Другої світової війни у Черемушній, Високопіллі, Шарівці, Барановому та Війтенках. Під час траурної церемонії хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, що зараз боронять Україну на війні з Росією.

14:50 12.09.2022

Харківщина. 12 вересня. Повідомляє Олег Синєгубов.

Російські окупанти, під тиском наших ЗСУ тікаючи з Харківщини, продовжують мститися мирному населенню. Цієї ночі близько опівночі ворог завдав ракетного удару, попередньо з ЗРК С-300, по Новобаварському району Харкова. Частково зруйновано 5-поверховий житловий будинок. На жаль, 1 людина загинула, 2 поранених. Інформація уточнюється.

09:28 12.09.2022

У Старому Мерчику відзначили 79-ту річницю визволення від нацистів.

Сьогодні у Привокзальному, Добропіллі, Старому Мерчику відзначили 79-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Делегації поклали квіти до пам’ятників загиблих у роки Другої світової війни.

16:38 11.09.2022