Про частковий ремонт дороги у Черемушній розповів староста Василь Вольвач

"За підтримки Валківської міської ради, (а саме: сприяння у наданні матеріалу для ремонту – асфальтний зріз), та СТОВ "Лан" (надання транспорту) був здійснений частковий ремонт дороги. Дякуємо небайдужим мешканцям Черемушнянського старостату, в т.ч. внутрішньо переміщеним особам, для яких наше село стало другою домівкою, за допомогу у ремонті дорожнього покриття.

13:24 11.08.2022

У Високопіллі відремонтували дорогу по вулиці Садова. Як все було. Розповідає староста Анатолій Скрипник.

"Повільними кроками, я ставлю галочки своїм обіцянкам, які я обіцяв на обговоренні на посаду старости. І вчора ми почали роботу над одним із пунктів - це дороги нашого села по вулицям, а точніше їх відсутність . Коли я звертався до міського голови Валерія Скрипніченка з проханням зробити хоч одну не велику вулицю, то чесно кажучи я не сподівався, що нею буде вулиця Садова, адже протяжність її складає 1500 метрів, ширина 4,50 м,це одна з найдовших вулиць Високопілля, потреба в твердому покритті стояла роками. Два дні поспіль Валерій Володимирович проводить в Високопіллі і разом вирішуємо цю проблему.

13:18 11.08.2022

Безкоштовне короткотермінове навчання за професією «швачка» знову можливе в Валках

Як повідомила Валківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості розпочала навчання за професією «швачка» чергова група жінок, які належать до вразливих категорій населення.

11:29 11.08.2022

Після тривалих дощів продовжуємо обкіс, облаштовуємо майданчики та місцями ремонтуємо дороги.

Працівники благоустрою продовжують скошувати порослу траву на узбіччях, майданчиках, парках, скверах, кладовищах. А у Сидоренковому на заклик старости Ольги Корсун прибирати центр селища вийшли навіть переселенці.

16:13 10.08.2022

У Старому Мерчику будують волейбольний майданчик, сортують сміття та облаштовують примішення амбулаторії.

Будувати волейбольний майданчик в селищі вирішили для молоді та всіх бажаючих, оскільки заняття спортом тут намагаються розвивати. Про це повідомив староста Олег Курилишин. Вже зроблено значну частину робіт. Участь у будівництві беруть працівники благоустрою, молодь і навіть вчитель з фізичної культури.

14:38 10.08.2022

Про роботу Валківського Центру зайнятості під час воєнного стану.

В період воєнного стану в робота районної служби зайнятості з надання послуг у сфері працевлаштування не лише не припиняється, а й набула особливого змісту, адже до шукачів роботи додалися особи, що переїхали на Валківщину з окупованих територій та районів ведення активних бойових дій.

16:49 08.08.2022

Рятувальники Валківщини проводять роз’яснювальну роботу з переселенцями.

Валківські інспектори Богодухівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області провели інформаційно-роз’яснювальну бесіду з внутрішньо переміщеними особами на території Валківської громади.

15:32 08.08.2022

Валківщина футбольна

7 серпня у Валках на стадіоні ім. А. Свистунова відбувся турнір з футболу на призи Футбольного Клубу "Маяк" Валки.

15:17 08.08.2022