Харківщина. 12 вересня. Повідомляє Олег Синєгубов.

Російські окупанти, під тиском наших ЗСУ тікаючи з Харківщини, продовжують мститися мирному населенню. Цієї ночі близько опівночі ворог завдав ракетного удару, попередньо з ЗРК С-300, по Новобаварському району Харкова. Частково зруйновано 5-поверховий житловий будинок. На жаль, 1 людина загинула, 2 поранених. Інформація уточнюється.

09:28 12.09.2022

У Старому Мерчику відзначили 79-ту річницю визволення від нацистів.

Сьогодні у Привокзальному, Добропіллі, Старому Мерчику відзначили 79-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Делегації поклали квіти до пам’ятників загиблих у роки Другої світової війни.

16:38 11.09.2022

Де отримували гуманітарку цього тижня.

В Огульцях волонтер Мазяркіна Марина видавала продуктові набори для сімей військовослужбовців а також пакети для населення від спонсора Rotary club new level. Гуманітарний вантаж доставлено за сприяння міської ради.

14:57 09.09.2022

В громаді починають відзначати Дні визволення від фашистських загарбників. Огульці

В Огульцях відзначили 79-ту річницю визволення від фашистських загарбників. Квіти до пам’ятника Другої світової війни поклали заступник міського голови Ольга Борщ, староста села Алла Веретельник та огульчани.

15:05 08.09.2022

Опікуємось благоустроєм.

У Валках та селах продовжують грейдерувати дороги із підсипанням щебеню. Так, у місті грейдерували вулицю Польова, Сидоренка, Музейна та провулок Івана Бойченка. Здійснили обкіс вулиць Полтавська, Героїв Чорнобиля, Шевченка. Також кронували дерева на вулицях Шевченка, Кооперативній, Минківській, здійснили прибирання сміття на вулицях Минківській та Колгоспній.

17:00 07.09.2022

Валківська громада втратила ще одного свого сина, вірного захисника України.

З глибоким сумом сповіщаємо про загибель Подопригори Ярослава Олександровича. 10 листопада йому мав би виповнитись 31 рік. Вік, коли радіють життю і чогось досягають. Але клятий агресор перекреслив плани, надії, сподівання, відібрав молоде життя.

15:44 07.09.2022