Дата: від до Скинути

Міський голова Валерій Скрипніченко здійснив робочу поїздку в Огульцівський старостат.

Під час візиту керівник громади разом зі старостою села Аллою Веретельник обговорили готовність закладів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду . Також мова йшла про актуальні питання сьогодення, зокрема, про життя громади в умовах воєнного стану.

15:22 23.09.2022

Вершкове масло, що надійшло від голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, буде роздане працівникам підприємств критичної інфраструктури та соціально незахищеним громадянам.

Гуманітарний вантаж у вигляді вершкового масла Харківською обласною військовою адміністрацією було розподілено серед громад області, серед яких і Валківська.

14:42 21.09.2022

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру

Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.

09:14 21.09.2022

Де минулого тижня видавали гуманітарку

В Огульцях волонтер Мазяркіна Марина видавала продуктові набори та памперси для дорослих від  Rotary club new level та за сприяння Валківської міської ради. Також 30 продуктових наборів доставлено по домівках людям похилого віку та особам з інвалідністю, які самостійно не змогли прийти для отримання допомоги.

16:26 19.09.2022

Журі визначило  переможців  конкурсу «Код Валківщини»

За словами членів журі, всі роботи, які довелось оцінювати, були достойними та яскравими, а ідеї були усі, без винятку, цікаві. У кожній з категорій конкурсу обирали по три ідеї, які відповідають вимогам Порядку конкурсу.

15:49 19.09.2022