Готуємо клуби до Перемоги. Сніжків.

Заклади культури нашої громади зараз, зважаючи на військовий стан, переформатували роботу і не мають можливості організовувати й проводити багатолюдні заходи, масштабні свята. Але це не означає, що культурне життя у нас завмерло. Будинки культури у населених пунктах громади залишаються осередками спілкування, волонтерської роботи, дозвілля жителів.

13:01 02.01.2023

Солодкі подарунки для дітей громади і від міської ради.

Солодкі подарунки від Валківської міської ради до Нового року отримали вихованці усіх дошкільних навчальних закладів громади, учні початкових класів. Вручили їх також учням 5-11 класів, які належать до пільгових категорій, у тому числі й тим, котрі мають статус ВПО і отримують дошкільну чи середню освіту у навчальних закладах громади.

08:44 02.01.2023

Свята для діток пільгових категорій

Сьогодні у Будинку дитячої та юнацької творчості Валківської міської ради продовжилися новорічні свята, які для дітей пільгових категорій громади підготувала волонтерська група «Квіти Перемоги».

11:43 29.12.2022

Стипендії міського голови – обдарованим дітям

26 старшокласників – відмінників навчання, переможців та призерів предметних олімпіад всеукраїнського та обласного рівнів, талановитих дітей, котрі стали в поточному році переможцями престижних творчих конкурсів, запросив сьогодні на передноворічну зустріч міський голова Валерій Скрипніченко.

15:32 28.12.2022