Дата: від до Скинути

Звернення міського голови Валерія Скрипніченка з нагоди річниці повномасштабної війни в Україні

Сьогодні виповнюється рік від початку злочинного повномасштабного вторгнення росії в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

10:38 24.02.2023

Масниці по-огульцівськи

Відповідно до реалій сьогодення відзначили перший день Масниць в Огульцівському старостаті. Працівники та аматори місцевого Будинку культури організували ярмарок-розпродаж усіляких смаколиків. А виручені кошти витратили на закупівлю парафіну для окопних свічок, які для ЗСУ виготовляють місцеві дівчата і жіночки.

11:50 22.02.2023

Як зареєструвати новонародженого під час війни – подробиці в «Довіднику безбар’єрності»

Зокрема, на період воєнного стану Міністерство охорони здоров’я України спростило процедуру оформлення новонароджених. Для реєстрації знадобиться паперове медичне свідоцтво про народження за формою №103/о. Його можуть видавати медичні працівники, які були присутні під час пологів, або здійснювали перший медичний огляд дитини або породіллі.  Подробиці – за посиланням

11:19 20.02.2023

20 лютого в Україні відзначають  День Героїв Небесної Сотні.

Цей день встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».         Небесна Сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності, а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України.

10:27 20.02.2023

Єднають добрі справи жителів громади

У Мельниківському старостаті мешканці активно допомагають нашим захисникам: постійно направляють на передову домашні смаколики, продукти харчування, теплий одяг, окопні свічки, килимки-підстилки, в’язані шкарпетки.

14:27 16.02.2023

Єднають добрі справи жителів нашої громади

Жителів Баранівського старостату об’єднують спільні справи на підтримку наших ЗСУ. Знаючи, як надихають бійців на передовій домашні страви, смачна випічка, теплі речі, дитячі малюнки, усе це селяни з любов’ю зносять і регулярно передають нашим захисникам.

14:17 16.02.2023

Ми сильні, бо ми разом!

Минулого року, коли над нашою державою нависла загроза повномасштабного вторгнення росії, Президент України Володимир Зеленський закликав українців триматися разом.

12:11 16.02.2023

У громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Офіційно встановлений в Україні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ту річницю виведення військ з Афганістану відзначили сьогодні, як і в усій державі, у Валківській громаді.

18:00 15.02.2023