Дата: від до Скинути

На особистий прийом до міського голови звернулись три валківчанина і один житель Минківки.

Більшість питань, що порушували громадяни, стосувались благоустрою територій. Так, мешканка багатоквартирного будинку на в’їзді Пушкіна скаржиться, що без її дозволу невідомі спиляли горіх, який вона вважала своїм, а гіллям перекрили прохід до баків для сміття. Вона також прохала звернути увагу працівників благоустрою на норми висадки дерев біля будинків, оскільки вважає, що біля її будинку вони висаджені не правильно.

16:45 17.08.2021

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся з медиками Валківської лікарні. Обговорили процедуру призначення на посаду головного лікаря закладу.

Зокрема, Валерій Скрипніченко наголосив, що процедура відбору кандидатів та призначення проходитиме чітко у відповідності до порядку, затвердженого постановою КМУ № 1094 від 27.12.2017 року. Порядок передбачає декілька етапів конкурсу, які включають в себе формування конкурсної комісії, підготовку до проведення конкурсу (оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, прийняття документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, перевірка поданих документів на відповідність установленим вимогам), проведення конкурсу та оголошення його результатів.

16:58 16.08.2021

Ситуація в лікарні під контролем міського голови.

У валківській лікарні спільно із представниками міської ради щоденно обговорюються та плануються кроки, якими лікарня повільно, але виходить із кризового стану. Ведеться контроль бухгалтерського обліку, в тому числі можливості нарахувань заробітної плати, оплати енергоносіїв та ін.

20:28 13.08.2021