Героїчний вчинок нашого земляка зі Старого Мерчика

У боях під Бахмутом наш земляк Микола, долаючи страх, під шквальним вогнем витягнув свого побратима з-під палаючого автомобіля. Громада пишається тобою, Миколо! Дякуємо за мужність, відвагу та героїчний вчинок, гідний справжнього воїна-захисника. Завдячуючи можливостям сучасної техніки, ми можемо спостерігати, як воюють наші хлопці на фронті.

10:56 12.12.2022

Сесія міської ради

7 грудня відбулося пленарне засідання чергової XXIX сесії Валківської міської ради VIII скликання. Участь у роботі засідання взяв депутат Верховної Ради України Олексій Красов. Він привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування та поінформував про основні напрямки своєї роботи.

12:11 08.12.2022

Сесія міської ради

Під час пленарного  засідання чергової XXIX сесії Валківської міської ради VIII скликання одноголосно прийнятим рішенням депутати затвердили логотип, слоган  і брендбук Валківської міської територіальної громади та Положення про порядок використання логотипу громади.

12:08 08.12.2022

Сесія міської ради

Старостою Новомерчицького старостинського округу згідно з рішенням, ухваленим на пленарному засіданні  чергової XXIX сесії міської ради, затверджено Щедріну Яну Анатоліївну.

12:07 08.12.2022

Нараду з керівниками закладів освіти громади та ТОВ «Східтеплоенерго» провів заступник голови міської ради Сергій Тижненко.

Учасникам зібрання були озвучені проблемні питання. Йшлося про необхідність дотримання визначеного температурного режиму в закладах освіти громади.

09:37 08.12.2022