Що турбує мешканців Баранового.

Про те, що у Баранівському ФАПі немає медичного працівника, який має працювати на постійній основі, повідомили селяни Сергія Тижненка, заступника міського голови під час його виїзного прийому громадян. Вже деякий час у селі відсутній фельдшер, і цим занепокоєні в Барановому. І хоча без медичної допомоги баранівчани не залишились, оскільки її отримують під час виїзної роботи лікарів КНП «Валківський ЦПМСД» двічі на тиждень, все ж просять вирішити питання укомплектованості фельдшерсько-акушерського пункту.

14:41 12.11.2021

У Костеві відзначили Свято осені.

У Костівському дитячому садочку дітвора відсвяткувала осінню пору. Яскраві костюми, веселі пісні, танці, ігри та вистави створили чудовий настрій присутнім, серед яких, в основному були батьки вихованців. Були і гості з вітаннями та подарунками – заступник міського голови Ольга Борщ та староста села Тетяна Шафар.

11:54 12.11.2021

Як писати проекти, які з них є перспективними та де брати ідеї для них - розповіла Ольга Борщ.

Сьогодні у громадянському суспільстві соціальна активність стрімко росте. Мешканці нашої громади також мають бажання долучатись до вирішення проблем своїх населених пунктів. І тут допомогою стане участь громади у різних проектах та грантах, що сьогодні фінансуються і на рівні районному, обласному, українському та міжнародному. Але щоб проект виявився виграшним, він повинен бути перспективним, тобто таким, що спрямований на розвиток. Що для цього треба робити та як, розказала на своєму тренінгу Ольга Борщ.

16:15 11.11.2021

Валерій Скрипніченко здійснив робочу поїздку в Шарівку, де провів виїзний прийом громадян та відвідав заклади соціальної сфери.

Знову серед актуальних питань – ремонт доріг. Мешканець Шарівки прохав здійснити ремонт дороги, що проходить по вулицях Меморіальній і Слов’янській. За його словами, через проїзд важких автомобілів по ній утворились глибокі ями, що тепер значно ускладнює рух.

14:19 11.11.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Валківської лікарні офіційно оприлюднене на веб-сайті міської ради.

На засіданні конкурсної комісії з відбору кандидатури на посаду директора КНП «Валківська центральна районна лікарня» під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Нізельковського розглянули два питання. Серед них  встановлення вимог до претендентів на посаду директора закладу та затвердження оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора лікарні.

16:52 10.11.2021

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії міської ради депутати переглянули договори оренди землі з ПСП «Мельникове» та збільшили орендну плату з 3 до 10 відсотків.

Як уже повідомлялось раніше, за наслідками наради із сільгоспвиробниками, міська рада та виробники сільськогосподарської продукції дійшли згоди про перегляд розмірів орендної плати. Мова йшла про підвищення плати за землю тим фермерам, які обробляють угіддя відповідно договорів минулих років, укладених ще з районною державною адміністрацією і сплачують менше 10 відсотків від нормативної оцінки землі.

15:41 10.11.2021

Заклади освіти повернулись до звичної роботи.

Всі школи громади працюють в звичному і відкритому режимі. З понеділка заклади відновили навчання в очній формі, окрім однієї - Огульцівська загальноосвітня школа почала працювати у вівторок, оскільки опалення в закладі запустили в понеділок.

15:39 10.11.2021