У громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Офіційно встановлений в Україні День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ту річницю виведення військ з Афганістану відзначили сьогодні, як і в усій державі, у Валківській громаді.

18:00 15.02.2023

Звернення міського голови В. Скрипніченка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.  Наймасштабнішою та найтрагічнішою стала війна в Афганістані. Вона назавжди залишиться в нашій історії уособленням мужністі, доблесті і героїзму, крові і болю, душевних страждань і втрат. Ця війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу, що надломила хребет московській комуністичній імперії, і вона розпалася.

09:27 15.02.2023

На Харківщині створюють формування ЗСУ для посилення оборони регіону

У межах мобілізації в області триває формування підрозділу, який виконуватиме бойові завдання по охороні регіону. Для всіх членів формування передбачені відповідна підготовка та забезпечення.

16:30 09.02.2023

Харківщина. 8 лютого. Повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Вчора близько 23:00 ворог завдав ракетного удару по центру Харкова. 4 ракети, попередньо С-300, влучили у об'єкт цивільної промисловості. Зруйновано будівлі, сталася масштабна пожежа. Також зафіксовані удари в землю на території Центрального парку міста. На щастя, ніхто не постраждав. Ліквідація наслідків ударів триває.

10:16 08.02.2023

Знову Валківщина в жалобі

2  лютого, при захисті Батьківщини, загинув ще один наш земляк із Сніжкова - Гура Олександр Юрійович.

12:50 06.02.2023