День захисту дітей у Ков'язькому старостаті

Яскраво й весело пройшло свято з нагоди Дня захисту дітей у Ков'ягах. Дітвору розважали кумедні аніматори. Організовані для малечі були також цікаві конкурси, ігри, розваги. А про подарунки для дітлахів попіклувалися місцеві підприємці.

13:18 02.06.2023

День захисту дітей у Новомерчицькому старостаті

У Новомерчицькому старостаті цікаве свято до Міжнародного дня захисту дітей допомогли організувати команда фонду допомоги соціально незахищеним громадянам Help Point Valky та місцеві підприємці.

12:01 02.06.2023

Футбольний турнір - до свята

Турнір з футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, відбувся сьогодні у Валках за сприяння Валківської міської ради та підтримки Spirit of soccer Ukraine і Асоціації аматорського футболу України.

18:48 01.06.2023

Сьогодні і не тільки - під опікою Центру надання соціальних послуг

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

17:59 01.06.2023

На оздоровлення - в "Артек Буковель"

За ініціативи українського благодійного фонду «Фундація Олени Зеленської» діти, позбавлені батьківського піклування і діти-сироти Харківщини отримали безкоштовні  путівки для оздоровлення в дитячому таборі «Артек Буковель».

17:24 01.06.2023

День захисту дітей у Баранівському старостаті

Сьогодні до Баранівської громади завітала команда освітян та психологів у складі Світлани Набоки, Світлани Князєвої, Ірини Посмітної та Ірини Калініної з чудовою розважальною програмою. Молодші школярі із задоволенням провели час та радо отримали солодкі подарунки.

16:52 01.06.2023

День захисту дітей у нашій громаді

Від Валківської міської ради в Міжнародний день захисту дітей служба у справах дітей привітала солодкими подарунками вихованців дитячих будинків сімейного типу.

16:08 01.06.2023