Дата: від до Скинути

Сьогодні, в Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, у Валках відбулася презентація книги нашого земляка Андрія Тимченка «Спогади про валківський велоспорт»

Учасники заходу поринули в спортивну історію рідного краю, згадали видатні досягнення спортсменів багатьох поколінь, подякували тим, хто у різні часи підтримував і розвивав спортивне життя на Валківщині.

17:17 06.04.2023

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно нашого земляка Володимира Марченка

Указом Президента України №358 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено нашого земляка старшого солдата Марченка Володимира Олександровича (посмертно).

14:50 05.04.2023

Спасибі, наш французький друже!

Вчергове у Валківську міську раду завітав наш друг із Франції Jacques Sotty.  І , як зазвичай, - з добрими намірами та щедрими подарунками.

11:37 05.04.2023

Розпочалась реєстрація на тестування

Із 3 квітня, і протягом місяця, до 3 травня, триватиме реєстрація учасників національного мультипредметного тесту, який можна пройти як в Україні, так і за кордоном.

18:08 04.04.2023

Увага!  До 10 квітня - додаткова реєстрація на допомогу від БО «100 відсотків життя»

Увага! До 10 квітня - додаткова реєстрація на допомогу від БО «100 відсотків життя»

Для жителів Валківської міської ТГ та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади і НЕ РЕЄСТРУВАЛИСЯ для отримання допомоги від благодійної організації «100 відсотків життя» м. Харків, до 10 квітня включно відкрито запис для додаткової реєстрації.

17:41 04.04.2023

Сім'ї військовослужбовців м. Валки завтра отримуватимуть допомогу

Валківська міська рада інформує, що видача гуманітарної допомоги сім’ям військовослужбовців ЗСУ, які проживають у м. Валки, здійснюватиметься завтра, 04 квітня, в НД «Іскра», з 09 до 12 год. та з 13 до 16 год.

13:47 03.04.2023

Заступник начальника ХОВА Євгеній Іванов відвідав Валківську ТГ

Сьогодні Валківську громаду з робочим візитом відвідав заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євгеній Іванов. У поїздці його супроводжували начальник Богодухівської РВА Анатолій Рисцов та голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина.

21:53 31.03.2023