Відбувся Чемпіонат Валківської МТГ з черліденгу
У відкритому Чемпіонаті Валківської міської територіальної громади з черліденгу взяли участь 13 команд з трьох областей України - Харківської, Сумської та Полтавської. У їх числі були й 4 колективи черлідерів з Валок.
Фаворитом уже традиційно став наш колектив «Діамант», виборовши призові місця у різних вікових категоріях.
Чемпіонат пройшов за підтримки Валківської міської ради, а організовували його Відділ культури, туризму, молоді та спорту Валківської міської ради і Валківська дитячо-юнацька спортивна школа «Спорт для всіх».
15:05 12.06.2023