Трагічна звістка знову прилетіла на Валківщину

6 березня 2023 року, під час виконання бойового завдання, від ворожого мінно-вибухового пристрою загинув наш земляк з Олександрівки молодший сержант Драгун Василь Васильович. Юному Герою 23 січня цього року виповнилося всього 20.

14:22 13.03.2023

Гуманітарний пункт Хелп Поінт розпочав роботу у нашій громаді.

У Валках розпочав роботу Хелп Поінт, що в перекладі означає пункт допомоги. Ще два такі ж пункти запрацюють в  Івано-Франківську та Покрові завдяки проєкту «Комплексна гуманітарна допомога постраждалим ВПО та найбільш уразливим категоріям населення України», який реалізують Міжнародна організація "Hilfswerk International" спільно з партнерською організацією ГО "СТАН". Фінансується цей проєкт Австрійським фондом “Nachbar in Not” та Австрійською агенцією з розвитку (ADA).

11:06 07.03.2023

Міський голова Валерій Скрипніченко взяв участь у Форумі стратегічного муніципального партнерства в Німеччині.

Міський голова Валерій Скрипніченко у складі делегацій з 14 громад України взяв участь у Форумі стратегічного муніципального партнерства у Бьоблінгені/ Зіндельфінгені (Німеччина).

11:46 03.03.2023