15 серпня  в Україні вітають археологів.

Цього дня міський голова Валерій Скрипніченко відвідав Війтенки, де розташовані відомі далеко за межами громади археологічні розкопки, які веде Германо-Слов'янська експедиція Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Як завжди привітно зустрів гостей професор університету Михайло Любичев разом із колегами.

16:02 15.08.2022

У Валках до відділення надання соціальних послуг в умовах цілодобового перебування надійшли дорослі підгузки  для підопічних від благодійників.

Директор Центру надання соціальних послуг Володимир Дараган, до якого входить це відділення, разом із колегами щиро дякують директору СТОВ «Ніка» Олександру Осєтрову та працівниці товариства Альоні Понятенко за надану своєчасну допомогу людям. Підгузки відділенню передала заступник міського голови Ольга Борщ, яка опікується гуманітарною сферою громади.

14:54 15.08.2022

Харківщина, 14 серпня. Розповідає голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Цієї ночі ударів по Харкову не зафіксували. Вчора, після 18 год, окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру запалювальними боєприпасами в Київському районі. Горіли дахи господарчих споруд. Постраждалих немає.

09:33 15.08.2022

Ми – українці! До Міжнародного дня молоді у Валках пройшла патріотична акція.

Патріотичні розмальовки в жовто-блакитних кольорах пропонували зробити прохожим організатори акції – молодь громади.  Валківчани та гості міста весело погоджувались стати її учасниками. Хтось виявив бажання намалювати на обличчі жовто-блакитні смужки, а хтось – сердечка, як символ вірності і любові до України.

13:32 12.08.2022

Де цього тижня отримували гуманітарку.

У Благодатнненському старостаті  для внутрішньо перміщених осіб видавали гуманітарну допомогу від Харківської ОВА, міської ради та окремо пакети відWorld Central Kitchen.

13:15 12.08.2022

П’ять випускників навчальних закладів Валківщини склали Національний мультипредметний тест, набравши максимальні 200 балів.

Нагадаємо, цьогоріч випускники країни замість ЗНО складали НМТ – один єдиний екзамен з трьох предметів: історії, математики та української мови. Максимальна кількість балів за кожен з них – 200.

10:07 12.08.2022