Дата: від до Скинути

З Днем міста і 376-ю річницею заснування Валок, дорогі містяни! З традиційними у цю пору днями сіл і селищ, шановні жителі Валківської територіальної громади!

79 років тому, внаслідок запеклих кровопролитних боїв, територія Валківщини була звільнена від фашистської окупації. Згодом дати визволення стали відзначатися і як дні населених пунктів.

08:35 16.09.2022

Валківський розрахунково-сервісний центр ПрАТ «Харківенергозбут» прохає споживачів електроенергії вчасно сплачувати за послуги.

Своєчасна сплата за електроенергію сьогодні особливо важлива, оскільки фахівцями докладається максимум зусиль для безперебійної її подачі у наші оселі та на підприємства. Це нелегке завдання в умовах війни.

11:50 15.09.2022

Валківські волонтери і молодь навчились надавати першу домедичну допомогу та знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

Ці та інші знання волонтери отримали під час навчання, яке для них провели сьогодні фахівці Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України.

16:59 14.09.2022

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ НА СТАТУС ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДІЯ.

Як зазначили в Мінреінтеграції, частина українців, які намагалися оформити допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам через додаток «Дія» до 30 квітня, так її й не отримали.

16:06 13.09.2022

Валківщина продовжує відзначати Дні визволення населених пунктів від фашистських загарбників.

Поклали квіти до пам’ятників Другої світової війни у Черемушній, Високопіллі, Шарівці, Барановому та Війтенках. Під час траурної церемонії хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, що зараз боронять Україну на війні з Росією.

14:50 12.09.2022