Талановиті діти отримали подарунки від благодійників

Вихованці Валківського Будинку дитячої та юнацької творчості отримали пакуночки  від Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» та Харківського обласного відділення  комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

09:38 07.07.2022

Серед громад Харківської області Валківська прихистила найбільше внутрішньо-переміщених осіб.

Про це відомо із офіційних даних Харківської обласної військової адміністрації. Так, станом на сьогодні у нашій громаді зареєстровано 20 270 внутрішньо-переміщених осіб, у той час як в інших громадах - значно менше. Для прикладу Зміївська громада має 15 923 переселенців; за нею Краснокутська -13930; Богодухівська - 12 401; Нововодолазька - 10 173; Красноградська -10000. У всіх інших громад кількість тимчасових переселенців не перевищує 10 тисяч громадян.

17:22 06.07.2022

КП «Вода»: що зроблено за тиждень

У Валках чистили каналізаційні мережі та спланували територію після ремонту водогону по вулицях Паркова, усунули витоки з колодязів по вулицях Торгова, Харківська, прочистили водопровідні колодязі по вулицях Кільцева, 8 Березня та накрили по Кузнечній.

16:41 05.07.2022

ПОСТ ПОДЯКИ

Служба у справах дітей Валківської міської ради щиро дякує Всеукраїнському благодійному фонду «Деполь Україна» та депутату міської ради Олександру Тесленко за чергову гуманітарну допомогу надану сім’ям, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах.

16:02 05.07.2022

Хто і куди привозив гуманітарку за останні дні.

За сприяння Валківської міської ради продуктові набори продовжували видавати мешканцям громади, які допомагали забезпечували правопорядок у Минківці, Сидоренково, Заміському. Отримували також старости дитяче харчування та підгузки за потребою молодих батьків.

14:18 05.07.2022