Проєкт для шести громад

Дата: 31.01.2023 15:41

Фото без описуТісна і плідна співпраця Валківської міської ради з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) дала можливість залучити благодійну допомогу одразу для шести громад Харківщини.

Як пояснила заступник міського голови Ольга Борщ, у результаті реалізації цього масштабного проєкту родини Валківської, Краснокутської, Красноградської, Куп’янської та Балаклійської громад, визначені соціальними службами як такі, що реально потребують цієї допомоги, отримують ремкомплекти і паливні дрова.

Напередодні старту проєкту у Валківській міській раді відбулась консультативна нарада за участю керівників громад і осіб, відповідальних за його реалізацію. Під час цієї зустрічі представник IOM Ukraine Дмитро Ляховецький дав усім присутнім особисто та в он-лайн форматі докладні роз’яснення щодо заповнення документів звітності, логістики надходжень цієї гуманітарної допомоги у громади та безпосередньо її отримувачам.