З глибоким жалем повідомляємо громаді про загибель нашого воїна-захисника

Дата: 20.01.2023 08:57

Фото без описуВ бою за рідну Батьківщину, загинув наш земляк із Високопілля Ведмідь Руслан Володимирович.

Руслан Володимирович народився 21 жовтня 1995 року.

З 2002 року він навчався у Високопільський школі і закінчив 9 класів. Був відповідальним, активним, працелюбним, товариським, доброзичливим юнаком, завжди приходив на допомогу.

Друзі назавжди запам’ятають його як умілого організатора будь-якої справи, комунікабельного, освіченого,  щирого, товариського.

Після школи навчався в Харківському електромеханічному технікумі. У 2016 році був призваний на службу до лав збройних сил України.

На війну пішов 5 березня 2022 року і мужньо захищав нашу державу.

12 січня, в запеклому бою з ворогом, солдат Ведмідь Руслан Володимирович загинув.

Світла пам’ять та вічна слава тобі, Руслане! Герої не вмирають!

Мати втратила найдорожче, що в неї було - сина, однокласники - свого товариша, село - гідного односельчанина, Україна - ще одного Героя.

Валківська міська рада глибоко сумує  від неповторної втрати гідного сина Валківщини.

Виносимо щирі слова співчуття і розділяємо біль непоправної втрати з рідними та близькими Руслана.

Прощання із захисником України Ведмедем Русланом Володимировичем та похоронна церемонія відбудуться у Високопіллі сьогодні, 20 січня 2023 року, о 13.00 в Свято-Миколаївському Храмі.