БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

Працівники відділу благоустрою посипають тротуари центральних вулиць міста піщано-сольовою сумішшю

16:59 21.12.2021

Які питання порушували громадяни на прийомі у міського голови.

На особистий прийом до міського голови звернулось п’ять громадян. Серед питань, що були порушені перед керівником громади, переважали особисті. Вони, зокрема, стосувались проїзду в громадському транспорті, а також -житлові питання, питання реєстрації місця проживання.

11:52 21.12.2021

Оголошено конкурс на зайняття посади директора центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

Рішенням виконавчого комітету Валківської міської ради оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора центру надання соціальних послуг Валківської міської ради.

16:40 20.12.2021

Харківський регіональний центр з гідрометеорології попереджає про несприятливі погодні умови в Харківській області на 20-22 грудня.

Внаслідок переміщення циклону зі Скандинавії 19 - 20 грудня в Харківській області очікуються складні погодні умови: сніг, мокрий сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця. Утвориться сніговий покрив висотою до 8 см. 20 грудня вітер північно - західний 7 - 12 м/с, пориви 15 - 20 м/с.

09:55 20.12.2021

У Мельниковому місцеві жителі організували ремонт автошляху Валки – Камишувата.

Місцеві жителі, підприємці та ТОВ «Агротоп» разом організували ремонт дороги, що з’єднує села Мельникове та Вишневе. Задіяли власну техніку та своїми силами стали до роботи. Засипали сумішшю щебеню та піску ями на ділянці дороги понад 6 кілометрів.

17:08 16.12.2021