Дата: від до Скинути

Через нічну хуртовину та складні погодні умови комунальні служби громади працювали всю ніч.

Без перерви працюють і сьогодні вранці. Задіяна вся техніка та всі наявні ресурси. Розчищають дороги ДП «Валківський райавтодор», КП «Благоустрій», допомогу також надають місцеві підприємці.

09:49 29.12.2021

Новорічні спортивно-інтелектуальні змагання з тімбілдінгу для чемпіонів та призерів обласних та всеукраїнських змагань серед різних видів спорту відбулись сьогодні у спортивному залі ліцеї імені Олександра Масельського.

Захід був організований комунальною установою «Центр фізичного здоров’я населення«Спорт для всіх» спільно з Обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

16:59 28.12.2021

Обдарованих та кращих учнів 5-11 класів Валківської громади привітали на Ялинці міського голови.

Сьогодні в народному домі «Іскра» відбулись урочисті заходи для обдарованих учнів 5-11 класів. Святковий концерт, казкові герої створили радісний настрій, а солодкі подарунки від міського голови Валерія Скрипніченка отримав кожний, хто був запрошений на свято.

13:38 28.12.2021

У Сніжкові обладнають майданчик для занять воркаутом.

У селі з’явиться спортивний майданчик для занять воркаутом. Обладнання для цього вже привезли у Сніжків і як тільки дозволять погодні умови – його почнуть встановлювати. Зазначимо, що воркаут - це масовий рух, заснований на занттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах. В даному випадку це спортивний майданчик. Заняття цим видом спорту включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

14:09 24.12.2021

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко взяв участь у Загальних зборах Харківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко взяв участь у Загальних зборах Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, які відбулися 21 грудня у Харківській міській раді.

14:08 23.12.2021