Валківчанка Раїса Сургаєнко заспівала Гімн України на відкритті боксерського турніру на честь «Героїв оборони Харкова»

Дата: 17.05.2023 12:52

Цей боксерський турнір став першим масштабним спортивним заходом на Харківщині від початку повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Турнір було організовано відповідно до усіх правил безпеки – на станції метро «Захисників України». У турнірі взяли участь 20 боксерів – вихованці спортивних клубів Харківщини та інших міст країни.

Захід присвячений усім нашим Захисникам України.

З вірою та любов’ю!