Дата: від до Скинути

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Степанова Станіслава Івановича  - 29.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Степанова Станіслава Івановича - 29.12.2021

Звіт депутата Валківської міської ради VIII скликання Степанова Станіслава Івановича відбудеться 29 грудня 2021року о 12:00 в смт Ков’яги за адресою: площа Жовтнева, 2-а (біля приміщення Ков’язького НВК)

11:04 15.12.2021

БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

У Валках працівники відділу благоустрою підключають новорічну ілюмінацію на головній ялинці громади, прибирають вулиці від опалого листя та гілок, встановлюють нові дорожні паркувальні півсфери.

16:48 14.12.2021

Валківчани вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС покладанням квітів та мітингом.

"Чорнобильська катастрофа – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль став символом жертовності в ім’я України, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.Маємо завжди пам'ятати тих, хто ціною власного життя та здоров'я ліквідовував наслідки цієї страшної трагедії" - Валерій Скрипніченко.

14:06 14.12.2021

Оголошення про скликання сесії

Відповідним розпорядженням  Валківського міського голови Валерія Скрипніченка № 368   від  9 грудня  2021 року  скликано чергову ХХ сесію Валківської міської ради VIII скликання.

13:39 10.12.2021

БЛОГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

Працівники благоустрою Валківської громади щоденно працюють для покращення стану вулиць, парків, будівель, кладовищ тощо.  Їм допомагають працівники, тимчасово залучені до громадських робіт центром зайнятості.

12:40 10.12.2021

У Старому Мерчику з’явився тренажерний зал із сучасним спортивним обладнанням.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття тренажерного залу у Старому Мерчику. Зал обладнаний спеціальним спортивним інвентарем і тренажерами для професійних і любительських занять спортом.

18:06 09.12.2021

У Ков’ягівському НВК обладнано сучасну кімнату для трудового навчання.

Сьогодні у Ков’ягівському НВК урочисто відкрили кімнату, де діти зможуть навчатись на уроках праці. Кабінет обладнаний сучасною кухонною технікою, швацькими машинками, посудом і навіть для хлопців є набір інструментів.

18:03 09.12.2021