Валківщина знову прощається з захисником

Дата: 16.05.2023 13:26

Фото без опису12 травня 2023 року загинув наш земляк із Валок Лебединський Сергій Миколайович.

Сергій Миколайович народився 28 вересня 1988 року у Валках. Навчався у Гонтів’ярській школі, потім - у військовому ліцеї та Харківському інституті танкових військ.

До того, як став на захист Батьківщини від російської агресії, працював будівельником.

Сергій Миколайович був відданим військовому обов’язку, справжнім патріотом своєї країни та вірним її сином. Мужньо бив ворога та захищав рідну землю, служив головним сержантом – командиром 1 саперного відділення інженерно-саперного взводу  у своїй військовій частині.

Валківська міська рада висловлює щирі слова співчуття батькові, донечці, рідним та близьким загиблого. Ніщо не загоїть рани тяжкої втрати. Сумуємо разом з вами та розділяємо цей глибокий біль.

Вічна слава та пам’ять тобі, наш Герою!

Прощання із захисником України Лебединським Сергієм Миколайовичем та похоронна церемонія відбудуться 17 травня об 11год. за адресою: м. Валки, вул. Полтавська, 43.
Просимо валківчан вшанувати пам’ять Героя. Долучитись до живого коридору можна з 09год. 45 хв. на відрізку від повороту з Київської траси до домівки нашого загиблого захисника на вулиці Полтавській.