ОГОЛОШЕННЯ

«Гаряча лінія» на продуктову допомогу від «Червоного хреста» закривається сьогодні, 15 липня, о 16.00 годині.

Валківська міська рада оголошує про закриття «гарячої» телефонної лінії для запису на гуманітарну допомогу від товариства «Червоний хрест» мешканцям Валок з категорії 65 років і більше.

15:49 15.07.2022

Де можна переглянути статус оформлення паспортного документа і що робити в разі повідомлення про помилку?

Дізнатися про стан оформлення та виготовлення паспортних документів можна за допомогою відповідного електронного сервісу "Перевірка стану оформлення документів", доступного за цим посиланням: dmsu.gov.ua/services/docstate.html.

16:08 13.07.2022

Валківська міська рада повідомляє про закриття відкритої телефонної лінії для запису на гуманітарну допомогу сім’ям з дітьми до 15 років, з категорії ВПО, які мешкають у громаді.

Списки сформовані для цієї категорії людей, а також для сімей з дітьми до 15 років, які мешкають у місті Валки. Саме ці категорії були визначені благодійним фондом і сьогодні списки туди будуть відправлені.

14:50 07.07.2022

РОБОТА В ГРОМАДІ Є! НОВІ ВАКАНСІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ МЕШКАНЦІВ

В результаті взаємодії Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості та роботодавців Валківської територіальної громади в період дії воєнного стану працевлаштовано 21 внутрішньо переміщену особу за професіями:

16:15 04.07.2022

Унікальна пропозиція від СОК «Наш добробут» для городників громади!

Завтра, 05.07.22 р., до Валок приїжджають спеціалісти Інституту овочівництва і баштанництва НААНУ з метою надання консультацій і відповідей на запитання, що стосуються вирощування овочевих культур.

15:18 04.07.2022