АТ «Харківгаз» розпочинає підготовку до опалювального сезону

Бойові дії на території Харківської області довели наскільки необхідним для життя людей є стабільне функціонування об‘єктів критичної інфраструктури. В населених пунктах, де після обстрілів комунальники повертають послуги, одразу повертається життя.

13:44 30.05.2022

Валківська міська рада підтримує очищення топоніміки від російських та радянських маркерів та звертається до думки громади.

Валерій Скрипніченко, міський голова: «В контексті російсько-українського протистояння ревізія в топоніміці України є питанням особливого значення і нагальної потреби. Вважаю за потрібне остаточно утвердити в нашому життєвому просторі українську самобутність. У нашій громаді вже розпочата робота з визначення топонімічних об’єктів, які пов’язані із радянською ідеологією та Росією, яка з 24 лютого нещадно нищить населені пункти України. Міською радою вже відпрацьований зведений список усіх топонімічних об’єктів. Виділено більше 70 таких, які, на нашу думку, підлягають перейменуванню. Але це важливе рішення і має бути прийняте тільки разом із громадою.»

11:23 27.05.2022

Допомога від держави для ВПО: хто та як отримуватиме виплату з травня

З травня, згідно з Постановою Кабінету Міністрів № 457 від 16 квітня 2022 року, отримувати щомісячну допомогу від держави мають право наступні категорії осіб: громадяни, які перемістилися з територій, де ведуться бойові дії, або тих, які знаходять в тимчасової окупації чи в оточенні (блокуванні);

15:41 12.05.2022

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ  МЕШКАНЦІВ ВАЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ щодо отримання гуманітарної допомоги  в рамках реалізації програми  Президента України Володимира Зеленського «ПРОДУКТОВИЙ НАБІР КОЖНОМУ ГРОМАДЯНИНУ»

1. Пакунок з продуктовою допомогою отримають БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ усі  мешканці ГРОМАДИ, як місцеві  жителі так і внутрішньо переміщені особи.

14:42 05.05.2022