Дата: від до Скинути

Сьогодні міський голова Валерій Скрипніченко перебував із робочою поїздкою у Новомерчицькому старостинському окрузі.

Валерій Скрипніченко зустрівся з працівниками старостату та командою волонтерів села. На зустрічі також присутня була депутат міської ради Яна Щедріна.

17:04 20.10.2022

У Старому Мерчику висадили молоді дерева.

Патріотична акція до Дня захисників і захисниць України пройшла у Старому Мерчику. Тут мешканці селища разом із працівниками благоустрою та під керівництвом старости Олега Курилишина висадили Алею миру.

16:23 20.10.2022

Кілька робочих моментів голови громади.

Міський голова Валерій Скрипніченко провів зустріч із місцевими волонтерами, на якій підвів підсумки співпраці за сім місяців та поділився планами роботи міської ради на найближчу перспективу.

13:52 20.10.2022

Відбулось засідання чергової XXVII сесії Валківської міської ради VIII скликання

На пленарному засіданні чергової XXVII сесії Валківської міської ради VIII скликання депутати розглянули 36 питань. Кожне з питань попередньо було детально опрацьовано на засіданнях профільних комісій.

16:22 19.10.2022

Як допомогти внутрішньо переміщеним особам, що залишаються жити в громаді.

Валківська міська рада щодня вишукує можливості щодо залучення в громаду фінансування та різних видів допомог від міжнародних благодійників. У пошуках спонсорів проводяться перемовини та різного роду наради, а метою залучення в громаду фінансування є покращення умов проживання тимчасових переселенців.

16:27 18.10.2022

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» надала вагому допомогу Валківській громаді

Мікрохвильові печі, чайники електричні, мультиварки, морозильні камери, пральні машини та холодильники призначені для облаштування побуту внутрішньо переміщених осіб, що проживають у приміщеннях комунальних закладів нашої громади.

15:56 18.10.2022

Загартовуємо козаків

Турнір з армспорту серед юнаків та юніорів Валківської громади, відбувся у суботу, 15 жовтня 2022 року.

12:07 17.10.2022