Освіта Валківської громади на гідному рівні.

В громаді реалізовується новий державний стандарт в умовах НУШ (Нова українська школа). У цьому навчальному році в громаді функціонуватиме вісімнадцять перших класів і 249 учнів матимуть змогу отримати знання по-новому, через комфортну атмосферу довіри, цікаву гру, педагогіку партнерства. Про це повідомив начальник відділу освіти міської ради Іван Горошко під час педагогічної конференції.

17:22 27.08.2021

«Як розвивати, як оптимізувати, як вибудовувати стратегію розвитку галузі освіти – вирішувати нам з вами на місці, не чекаючи вказівок зверху», - міський голова Валерій Скрипніченко.

На педагогічній конференції, що пройшла сьогодні у Валках, освітян громади привітав міський голова. У свої промові він наголосив на тому, що децентралізація – це вирішення проблем та прийняття рішень в громаді самотужки. А для цього, за його словами, необхідно чути один одного, враховувати думку кожного, бачити конкретну ситуацію – тільки так можна приймати правильні рішення. Ті рішення, які будуть оптимальними і вигідними для нас. «Закликаю всіх до спілкування кожного дня. Давайте говорити відверто, професійно, з розумінням конкретної ситуації. Вирішувати питання, враховуючи економію, мотивацію, заохочення. І робити ми це повинні разом», - звернувся до освітян міський голова. Він також висловив сподівання, що завдяки конструктивному діалогу знайдуться спільні рішення на низку невирішених питань.

17:09 27.08.2021

Команда "ДЮСШ" м. Валки знову переможець футбольного турніру.

У турнірі з футболу серед юнаків, що відбувся у Валках 25 серпня 2021 року перше місце здобула команда "ДЮСШ"м. Валки. Друге та третє призові місця посіли команди «Колос» із Дергачів та «Арсенал» з Харкова відповідно.

11:18 26.08.2021