A A A K K K
для людей із порушенням зору
Валківська міська рада
Богодухівський район

Харківська область

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами Товариства з обмеженою відповідальністю "ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ"

Дата: 25.08.2022 09:02
Кількість переглядів: 279

 

ТОВ "ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ" Пошукова свердловина №10 Клубанівсько-Зубренківського родовища, фактичне місце розташування об’єкту: Валківська міська територіальна громада Богодухівського району Харківської області. Загальний масовий викид забруднюючих речовин складає –78,696489 т/рік та парникові гази – 5969,894 т/рік.

 

Перелік забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферу: заліза оксид (у перерахунку на залізо), марганець і його сполуки (у перерахунку на двоокис марганцю), кремнію діоксид аморфний (Аеросил-175), фтористі сполуки добре розчинні неорганічні (фторид натрію, гексафторсилікат натрію) у перерахунку на фтор, фтористі сполуки газоподібні (фтористий водень, чотирифтористий кремній) у перерахунку на фтор, фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перер на фтор, вуглецю оксид, азоту діоксид, вуглеводні насичені C12-C19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець, недиференційований за складом пил (аерозоль), метан, сажа, ангідрид сірчистий та парникові гази: оксид діазоту, діоксид вуглецю. Юридична адреса ТОВ "ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ": Україна, 36014, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Харчовиків, б. 27. Ідентифікаційний код суб’єкта господарювання з ЄДРПОУ: 39117280. Контактна особа: начальник відділу ОНС – Ленюк Л.М., тел.: +38 (050) 404- 98-17. На об’єкті проводяться роботи з спорудження пошукової свердловини №10 Клубанівсько-Зубренківського родовища з метою пошуків вуглеводнів в девонських відкладках Клубанівсько-Зубренківського родовища. За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря ТОВ "ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ" Свердловина №10 КлубанівськоЗубренківського родовища належать до 2 групи, об’єкти, які беруться на державний облік і не мають виробництва або технологічне устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування. Термін дії дозволу на викиди – 10 років. Аналіз результатів розрахунків приземних концентрацій забруднюючих речовин показали, що максимальні концентрації забруднюючих речовин на межі нормативної санітарно-захисної зони знаходяться у межах санітарних норм і складають менше 1,0 ГДК по всіх речовинах. З зауваженнями та пропозиціями звертатись протягом 30 календарних днів у Харківську обласну державну адміністрацію за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. (057) 700-05-62. За додатковою інформацією звертатись до ТОВ "ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ" за адресою: 36014, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Харчовиків, б. 27.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.