Дата: від до Скинути

Пасічники Валківщини зможуть отримати державну дотацію, якщо мають 10 та більше бджолосімей.

Виплата за одну бджоло сім’ю становитиме 200 гривень, право на отримання бюджетної дотації мають підприємства та мешканці, у яких зареєстрована пасіка на території нашої громади і вони мають 10 та більше бджолосімей. Порядок надання виплат регламентовано постановою КМУ від 12.05.2021 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки с/г продукції».

13:25 18.08.2021

На особистий прийом до міського голови звернулись три валківчанина і один житель Минківки.

Більшість питань, що порушували громадяни, стосувались благоустрою територій. Так, мешканка багатоквартирного будинку на в’їзді Пушкіна скаржиться, що без її дозволу невідомі спиляли горіх, який вона вважала своїм, а гіллям перекрили прохід до баків для сміття. Вона також прохала звернути увагу працівників благоустрою на норми висадки дерев біля будинків, оскільки вважає, що біля її будинку вони висаджені не правильно.

16:45 17.08.2021

Валківський міський голова Валерій Скрипніченко зустрівся з медиками Валківської лікарні. Обговорили процедуру призначення на посаду головного лікаря закладу.

Зокрема, Валерій Скрипніченко наголосив, що процедура відбору кандидатів та призначення проходитиме чітко у відповідності до порядку, затвердженого постановою КМУ № 1094 від 27.12.2017 року. Порядок передбачає декілька етапів конкурсу, які включають в себе формування конкурсної комісії, підготовку до проведення конкурсу (оприлюднення оголошення про проведення конкурсу, прийняття документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі, перевірка поданих документів на відповідність установленим вимогам), проведення конкурсу та оголошення його результатів.

16:58 16.08.2021