Валківщина долучилась до участі у спортивному фестивалі "Відкриті уроки футболу"

Дата: 22.05.2024 17:04

Фото без описуУ нашій громаді за ініціативи голови Харківської обласної асоціації футболу Олега Синєгубова відбулося футбольне свято в рамках традиційного фестивалю «Відкриті уроки футболу»

Участь у фестивалі взяли учні Валківського ліцею ім. Олександра Масельського, на базі якого і проводилося це спортивне свято, та Гонтів’ярської філії ліцею.

Фото без описуПід час відкриття заходу до його учасників з вітальними словами звернулися заступниця Валківського міського голови Ольга Борщ та начальник Харківського обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олена Кривенцова, яка також передала поздоровлення від голови Харківської обласної асоціації футболу Олега Синєгубова.Фото без описуПісля веселої фізкультрозминки, до якої залюбки долучилися не тільки школярі, а й дорослі учасники фестивалю,  діти з головою поринули  у вир рухливих ігор та конкурсів, футбольних вправ, ефективно підібраних організаторами та майстерно впроваджених волонтерами.Фото без опису

Крім позитивних емоцій від спортивних занять та спілкування з однолітками, усі школярі отримали на згадку футболки з принтом фестивалю та дипломи.

А навчальні заклади – так потрібний для занять спортом загалом та футболом зокрема різноманітний спортивний інвентар.

Працюємо на спортивному фронті, закохуємо дітей у футбол, піклуємося про їх безпеку та психологічний стан.Фото без описуФото без опису