Послуги ЦНАП Валківської міської ради

Дата: 01.03.2024 14:20

Фото без описуДо уваги мешканців Валківської територіальної громади!

Центр надання адміністративних послуг Валківської міської ради (ЦНАП) нагадує, що у нас Ви можете отримати такі адміністративні послуги:

• послуги з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно: державна реєстрація права власності на нерухоме майно, надання інформаційної довідки з реєстру речових прав та інші;
  • послуги з питань архітектурно-будівельної діяльності: видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки, надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, оформлення паспорта прив’язки  тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна та інші;
  • послуги Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ): реєстрація повідомлення про початок підготовчих/будівельних робіт, реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації та інші;
  • послуги з реєстрації місця проживання: реєстрація місця проживання, реєстрація місця проживання дитини до 14 років, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (на даний час послуги доступні тільки для мешканців м.Валки);
  • видача витягу з реєстру територіальної громади;
  • видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (послуги надаються онлайн за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua);
  • подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, а також подання заяви на компенсацію за пошкоджене майно.

Також у ЦНАП здійснюється прийом документів для отримання компенсаційних виплат валківчанам, які безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб у період воєнного стану.

Отримати детальну інформацію щодо умов надання, терміну виконання, платності/безоплатності послуг та з інших питань можна за телефоном: 096-078-26-36.

ЦНАП розташований за адресою: м.Валки, проспект Григорія Сковороди, 1А (в приміщенні Центру зайнятості, І поверх).

Графік роботи: щодня з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю до 15.45), перерва з 12.00 до 12.45, вихідні — субота, неділя.