Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування»повідомляє про наміри отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для трьох об’єктів (свердловин)

Дата: 14.02.2024 10:32

Фото без описуВідомості щодо суб’єкта господарювання:

Повне // коротке найменування юр. особи

Акціонерне товариство «Укргазвидобування» // АТ «Укргазвидобування»

Юридична та фактична адреса юр. особи

04053, м. Київ, вул. Кудрявська, буд. 26/28

Ідентифікаційний код  юр. особи за ЄДРПОУ

30019775

Повне // коротке найменування філії

Філія Газопромислове управління «Полтавагазвидобування»

Акціонерного товариства «Укргазвидобування» //

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування»

АТ «Укргазвидобування»

Поштова адреса філії

36008, м. Полтава, вул. Європейська, буд. 173

Ідентифікаційний код філії за ЄДРПОУ

електронна адреса

denys.matokhin@ugv.com.ua

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти.

Під час експлуатації свердловини джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині.

Найменування об’єкта – свердловина №43Коломацького ГКР.

Адреса об’єкта: Харківська обл., Богодухівський р-н, Валківська міська територіальна громада.

Дозвіл на викиди отримується вперше, з метою отримання права на експлуатацію об’єкта (свердловини №43Коломацького ГКР), з якого в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини.

Підприємством було проведено Оцінку впливу на довкілля та отримано Висновок з оцінки впливу на довкілля 21/01-202351010662/1 від 25.08.2023.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом  (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік).

Найменування об’єкта – свердловина №45Коломацького ГКР.

Дозвіл на викиди отримується вперше, з метою отримання права на експлуатацію об’єкта (свердловини №45Коломацького ГКР), з якого в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини.

Найменування об’єкта – свердловина №48Коломацького ГКР.

Адреса об’єкту: Харківська обл., Богодухівський р-н, Валківська міська територіальна громада.

Дозвіл на викиди отримується вперше, з метою отримання права на експлуатацію об’єкта (свердловини №48Коломацького ГКР), з якого в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини.

На підприємстві немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології і методи керування.

Аналіз даних інвентаризації джерел викидів свідчить про те, що фактичні викиди забруднюючих речовин менші, ніж нормативні граничнодопустимі викиди, заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються.

Встановлені нормативи гранично-допустимих викидів дотримуються. Перевищення гранично-допустимих концентрацій на межі санітарно-захисної зони відсутні.

Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Харківської обласної державної адміністрації за адресою: 61002,  м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. +38(057) 700 04 12.