Цифровий освітній центр розпочав роботу ще в одному ліцеї громади
Власний простір, облаштований гаджетами для навчання, комфортними меблями, настільними іграми та цікавою літературою для проведення часу з користю, відтепер мають школярі ще одного ліцею нашої громади.
Користуватися послугами центру можуть учні віком від 6 до 17 років. Оволодівати шкільною програмою, відвідувати онлайн заняття, користуючись наявною тут оргтехнікою, робити домашні завдання ліцеїстам допомагатимуть тьютори (від англ. tutor – наставник) – дипломовані професіонали, які проводять індивідуальні і групові заняття з учнями.
А ще в цифровому освітньому центрі можна займатися самоосвітою, брати участь у захоплюючих квестах, майстер-класах і тренінгах, проводити вільний час із друзями.
Не менш важливою є й послуга психолога, котрий не лише забезпечує психологічний супровід дитини, а й організовує індивідуальні чи групові консультації для батьків.
«Відкриття і робота таких центрів на сьогодні дуже важлива і потрібна справа, - наголосив міський голова Валерій Скрипніченко. – Бо не секрет, що не всі наші учні мають вдома якісний інтенет-зв’язок та сучасні гаджети. І онлайн навчання, на жаль, не кращим чином позначається на якості знань. А в такому центрі діти шкільного віку можуть навчатися, надолужувати освітні втрати, спілкуватися, брати участь в організованих для них заходах. Тому щиро дякую всім причетним до облаштування цього центру».
«Це – вже другий цифровий освітній центр у нашій громаді, - додає заступниця міського голови Ольга Борщ. - Обидва облаштовані за сприяння міжнародних гуманітарних організацій та їх партнерів в Україні, підкреслю - без витрат з місцевого бюджету. Як, до речі, уже зроблено і багато інших корисних та потрібних справ у нашій громаді».
Цифровий освітній центр створено в межах проєкту «Освіта в надзвичайних ситуаціях» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children, що реалізується БФ «Право на захист» за фінансування закордонних справ Фінляндії.