Приголомшлива новина від наших спортсменок з черліденгу

Дата: 18.12.2023 18:55

Фото без описуЧотири спортсменки, вихованки ДЮСШ «Спорт для всіх», представниці валківського черліденгу, учасники ТК «Діамант» пройшли І відбір у збірну України, яка захищатиме честь нашої країни в Нідерландах у цьому виді спорту.🇺🇦 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Це Мусаєва Мадіна, Тимченко Анастасія, Макаренко Маргарита та Ольховська Єлизавета.🌺 🌺 🌺 🌺

Вітаємо наших юних валківчанок та їх тренера Тамілу Кропивка з високими результатами! Дякуємо батькам за виховання та підтримку талановитих дітей. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Фото без опису

Понад 1800 спортсменів, які представляли 15 регіонів України боролися за це право у львівському СК «Боско-Арена» на XVIII Кубкові України з черліденгу.

Боролися за нагороди представники кращих 59 клубів країни, щоб визначити кандидатів до юнацької, молодіжної і національної збірної України, яким буде довірено захищати честь країни на головних міжнародних стартах сезону - чемпіонатах світу та Європи, Кубку Світу, етапах Ліги Європи та Кубку Америки.

Фото без опису

До збірної України з черліденгу відібрані 24 найкращі спортсменки України, які в подальшому матимуть змогу приймати участь в олімпійський іграх у своїх вікових номінаціях.

Тож впевнені, що наші валківчанки ще покажуть себе на Олімпійських іграх і про Валківщину дізнається увесь світ!