Щодо отримання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківської міської територіальної громади на придбання деревини паливної.

Дата: 06.12.2023 15:20

Шановні мешканці Валківської міської територіальної громади!

З 07 грудня 2023 року здійснюється прийом документів для можливості отримання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківської міської територіальної громади на придбання деревини паливної.

Розмір грошової допомоги становить 5000,00 грн. на домогосподарство.

Грошову допомогу може отримати один із членів сім’ї за зареєстрованим місцем проживання, з числа осіб, визначених нижче, якщо їх домогосподарство має ВИКЛЮЧНО ПІЧНЕ ОПАЛЕННЯ та вони НЕ ОТРИМУЮТЬ пільги та житлові субсидії на придбання твердого палива.

Право на отримання грошової допомоги мають:

- сім’ї військовослужбовців, які беруть участь у заходах із забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації;

- сім’ї військовослужбовців, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації, та звільнились з військової служби;

- сім’ї загиблих військовослужбовців, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації;

сім’ї військовополонених, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації;

- сім’ї зниклих безвісти військовослужбовців, які брали  участь у заходах із забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації;

- одинокі особи/подружжя похилого віку (60+) - отримувачі пенсій та/або державних соціальних допомог;

- сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;

- сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;

сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Право на отримання грошової допомоги мають також внутрішньо переміщені особи із числа  вищевказаних категорій, які обліковані в нашій громаді.

Для подання заяви і необхідних документів звертатися, починаючи з 07 грудня 2023 року, з 8:00 до 14:00 год.:

- мешканцям м. Валки – до управління соціального захисту населення Валківської міської ради, каб.№18 (м.Валки, площа Центральна, буд.2);

- мешканцям старостинських округів - до старостатів (адмінбудівель, де працюють старости) старостинських округів.

Зразок заяви можна отримати за місцем подачі документів.

До заяви обов’язково необхідно долучити такі документи.

1. Ксерокопія паспорта громадянина України заявника.

2. Ксерокопія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) заявника.

3. Ксерокопії документів, що підтверджують належність до відповідної категорії.

4. Ксерокопія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для ВПО).

5. Акт обстеження домогосподарства на предмет наявності виключно пічного опалення.

6Витяг про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

7. Довідка про відкриття поточного рахунку в уповноваженому банку.

Виплата  грошової допомоги здійснюватиметься в порядку черговості подачі заяви зі всіма документами, визначеними вище.

Грошова допомога перераховується на відкритий особовий банківський рахунок заявника.