Пам’ять про ще трьох загиблих захисників сьогодні вшанували на Алеї Слави у Валках.

Дата: 30.11.2023 16:42

Фото без описуДо 69-ти наших полеглих Героїв-земляків, чиї імена увіковічнені на цьому меморіальному місці, додалися стели з портретами Яценка Олександра Володимировича, Алексеєнка Віталія Олександровича та Острогіна Юрія Миколайовича.Фото без опису

Разом із рідними квіти до стел з портретами захисників поклали очільник громади Валерій Скрипніченко та радник міського голови з питань підтримки військовослужбовців та членів їх сімей Андрій Корсун.

«Кожне прізвище загиблого нашого захисника, кожна звістка про героїв, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність України, відгукується болем у серці,  - сказав міський голова Валерій Скрипніченко. – На жаль, похоронки продовжують надходити у нашу громаду, несучи страждання, сльози і біль непоправної втрати рідним загиблих.

Шануємо і пам’ятаємо кожного. І ще більше зусиль докладаємо для підтримки наших військових. З вірою у наші ЗСУ і Перемогу.»Фото без опису