Болюча звістка про загибель молодого воїна знову сколихнула громаду. 18 вересня 2023 року мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув наш земляк Рєзнік Іван Сергійович.

Дата: 21.09.2023 15:42

Фото без описуНародився Іван 24 жовтня 1992 року у Новому Мерчику, тут виріс, навчався в школі. Згодом здобував середню освіту у Валківському ліцеї та Шарівській школі.

Завжди був товариський, доброзичливий, непосидючий, активний, життєрадісний, з променистою посмішкою.
Після закінчення школи навчався в Харкові на електрогазозварника. Перед повномасштабним вторгненням російських окупантів був підприємцем, надавав ремонтні та будівельні послуги.

26 лютого 2022 року в лавах перших добровольців був призваний на військову службу і пішов боронити Україну від загарбника.

Рєзнік Іван Сергійович сумлінно виконував поставлені бойові завдання, мужньо бив окупанта та гнав з рідної землі. У відділенні взводу інженерної розвідки військової частини А2582 служив розвідником-сапером.

18 вересня під час удару авіації противника в районі населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області відданий військовій присязі на вірність українському народу старший солдат Рєзнік Іван Сергійович загинув.

У нього залишилася молода дружина, батьки, брати та сестри.

Сумна звістка про загибель Івана невимовним болем і тугою відізвалася в серцях усіх, хто знав і любив його, для кого він був другом, товаришем, побратимом.

Валківська міська рада глибоко співчуває рідним та близьким загиблого Героя. Сумуємо разом з вами і розділяємо пекучий біль непоправної втрати.
Вічна пам’ять і слава тобі, Іване!
Ніколи не пробачимо.
Про дату, час та місце прощання із захисником повідомимо додатково.