Команда МКЧХ у Валківській громаді - для допомоги сім’ям, чиї рідні зникли безвісти чи перебувають у полоні.

Дата: 06.09.2023 11:36

Фото без описуСеред усіх руйнувань, спричинених збройним конфліктом, розірвані родинні зв`язки завдають найбільше болю. Доки родини шукають відповіді на запитання про долю та місцезнаходження їхніх близьких, вони повсякчас залишаються сам на сам із низкою власних проблем, у тому числі, юридичних, фінансових та психологічних.

МКЧХ продовжує спрямовувати свою діяльність на підтримку родин протягом усього довгого шляху очікування, допомагає задовольнити супутні потреби та постійно перебуває на зв’язку з родинами.Фото без опису

- Хоча більшість питань все ще лишаються без відповідей, наше головне завдання незмінне: задовольнити потреби, підтримати одне одного, незалежно від обставин, а також транслювати голоси родин, які продовжують жити у невизначеності – наголосили фахівці МКЧХ .

Крім узагальненої інформації про принципи та напрямки роботи МКЧХ, рекомендацій щодо того, з яких питань і до яких служб варто звертатися, учасники зустрічі мали можливість отримати такі важливі кожному, хто чекає на зустріч з рідною людиною, особисті консультації представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Координаційного штабу.Фото без опису

Фото без опису

Довідково. Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) є неупередженою, нейтральною та незалежною організацією, цілі й завдання якої мають виключно гуманітарний характер і полягають в тому, щоб захищати життя й гідність людей, які постраждали через збройні конфлікти та інші ситуації насильства, і надавати їм допомогу.

Поширюючи та укріплюючи гуманітарне право й універсальні гуманітарні принципи, МКЧХ докладає усіх зусиль, щоб запобігти стражданням людей. МКЧХ, заснований у 1863 р., стоїть біля витоків Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. МКЧХ надано повноваження здійснювати свою діяльність в країнах, що постраждали від збройних конфліктів та інших ситуацій насильства. МКЧХ присутній у близько 100 країнах світу.Фото без описуФото без опису