Якість і відповідність замовленню ремонту дорожнього покриття по вул. Пушкіна у Валках підтвердила комісія

Дата: 22.06.2023 16:05

Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Пушкіна у Валках завершено, про що комісійно складено відповідний акт прийому-передачі.

Якість і відповідність замовленню виконаних робіт перевірила робоча комісія. До її складу  увійшли представники КУ «Місцева служба комунальної власності Валківської міської ради» та організації-виконавця робіт, працівники структурних підрозділів і депутати Валківської міської ради, а також спеціаліст з технічного нагляду за виконанням ремонтних робіт.