Знову сумна звістка надійшла на Валківщину

Дата: 12.04.2023 15:51

2 квітня 2023 року, захищаючи Україну, загинув наш земляк із Огульців Каплун Віктор Володимирович.

Народився Віктор Володимирович 8 січня 1973 року в селі Огульці Валківського району. Згодом його сім’я переїхала до Харкова, де Віктор навчався в школі, здобув середню освіту,  працював на різних підприємствах нашого обласного центру.

У 2018 році разом зі своєю родиною Віктор Володимирович  повернувся до рідного села.

Старший сержант Каплун Віктор Володимирович був призваний до лав Збройних Сил України 14.09.2022 року Шевченківським РТЦК та СП м. Харкова та служив командиром відділення механізованого батальйону.

Під час виконання бойового завдання поблизу села Невське Сватівського району Луганської області старший  сержант Каплун Віктор Володимирович загинув від ворожого мінометного обстрілу.

Валківська міська рада висловлює слова глибокого жалю та співчуття дружині, доньці, батькам, бойовим побратимам, рідним та близьким загиблого Героя.

Шана та вічна пам‘ять мужньому сину України, який віддав своє життя за свободу і незалежність рідної землі.

Прощання  з Каплуном Віктором Володимировичем та похоронна церемонія відбудуться завтра, 13 квітня 2023 року, в с. Огульці,  по вулиці Шовковій (колишня Партолих), буд. №90, о 12 годині.