Жахлива звістка сколихнула місто і всю Валківську громаду -  рашисти відібрали життя у ще одного нашого молодого воїна

Дата: 03.04.2023 15:30

Фото без опису30 березня 2023 року, під час виконання бойового завдання, загинув наш земляк -  Мізяк Владислав Андрійович.

Народився Владислав 1 червня 1995 року у Валках, тут виріс, закінчив школу. Його мрією з дитинства було стати військовим, і він здійснив її, ставши спочатку кадетом, потім – курсантом, офіцером. Згодом здобув ще одну вищу освіту.

Як і належить справжньому військовому, врівноваженість, відповідальність, сміливість були визначальними рисами характеру Владислава. А при спілкуванні з рідними, друзями він завжди був надзвичайно доброзичливим, уважним, товариським, щирим.

Як кадровий військовий і справжній син своєї країни, Влад три роки мужньо захищав незалежність України у зоні АТО.

Після повномасштабного вторгнення російського окупанта Владислав продовжив військову службу у складі Національної гвардії України.

30 березня, поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області, під час виконання бойового завдання, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, Мізяк Владислав Андрійович загинув.

Сумна звістка про загибель Влада невимовним болем і тугою відізвалася в серцях усіх, хто знав і любив його, для кого він був другом, товаришем, побратимом. Неможливо навіть усвідомити розпач і горе його рідних, котрі втратили, як кажуть самі, золоту дитину.

До слів співчуття та підтримки батькам, близьким загиблого Героя долучається і Валківська міська рада. Сумуємо разом з вами і розділяємо пекучий біль непоправної втрати.

Вічна пам’ять і слава тобі, наш Герою!

Ніколи не буде прощення ворогам, які знищують цвіт нашої нації, її кращих синів і доньок!

Прощання із захисником України Мізяком Владиславом Андрійовичем та похоронна церемонія відбудуться у Валках завтра, 4 квітня 2023 року, о 13 год., за адресою: вул. Ентузіастів, 1.

Поховають Героя на Рогозівському кладовищі.