Валківщина завтра попрощається з іще одним Героєм-захисником України

Дата: 30.03.2023 11:54

Грозь Сергій Миколайович… Це ім’я, як і всіх загиблих воїнів-земляків, назавжди залишиться у нашій вдячній пам’яті.

Сергій Миколайович народився 24 жовтня 1981 у Серпневому. Тут навчався у школі, згодом здобув професію ветеринара в Харківському виші.

Сергій проживав з батьками, яких дуже любив, опікувався ними та завжди допомогав їм в усьому.  Спокійний, працелюбний, відповідальний – таким знали і шанували його друзі й односельці.

2 лютого 2023 року Сергій Миколайович пішов захищати Батьківщину від окупанта. Після проходження навчання воював на Бахмутському напрямку.

Під час виконання бойового завдання отримав тяжке поранення, і лікарі в шпиталі Дніпропетровська робили все можливе, щоб спасти життя воїну. На превеликий жаль, 6 березня, від отриманих поранень Грозь Сергій Миколайович помер.

Болем і тугою відгукнулась ця сумна звістка у серцях односельців, у скорботі - вся наша громада.

Валківська міська рада розділяє біль непоправної втрати з батьками, братом та сестрою Сергія, висловлює  співчуття рідним і близьким загиблого Героя.

Прощання із захисником України Грозем Сергієм Миколайовичем та похоронна церемонія відбудуться у Серпневому завтра, 31 березня 2023 року, о 12 год., за адресою: вул. Центральна, 16.

Царство небесне тобі, Сергію, та світла пам’ять.