Трагічна звістка знову прилетіла на Валківщину

Дата: 13.03.2023 14:22

Фото без опису6 березня 2023 року, під час виконання бойового завдання, від ворожого мінно-вибухового пристрою загинув наш земляк з Олександрівки молодший сержант Драгун Василь Васильович. Юному Герою 23 січня цього року виповнилося всього 20.

Товариський, щирий, справедливий, завжди усміхнений, з почуттям гумору і надзвичайно відповідальний – таким назавжди Василь залишиться у пам’яті своїх односельців, однокласників та вчителів Олександрівської і Сидоренківської шкіл, де він здобував спочатку базову, а потім середню освіту.

«Василько встигав навчатися і допомагати батьку вдома по господарству, та найбільше піклувався про своїх менших сестричок.» - говорить про свого учня директор Сидоренківського ліцею Діна Новікова. – «Мріяв стати військовим, тому закінчивши школу, вступив і навчався у Львівській національній академії сухопутних військ їм. Петра Сагайдачного».

6 серпня 2020 року Василь Драгун Галицько-Франківським ОРВК був призваний за контрактом до лав ЗСУ. Служив начальником ремонтної майстерні артилерійського озброєння ремонтно-відновлювального батальйону.
Не можна стримати сліз, біль і відчай огортає серця через відібране війною ще одне життя молодого хлопця, сина, брата, доброї, порядної людини.
Валківська міська рада, вся громада щиро співчувають родині, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя.
Шана та вічна пам‘ять мужньому сину України, який віддав своє молоде життя за свободу, незалежність і любов до рідної землі.