Шеринг документів у ЦНАП

Дата: 28.02.2023 15:46

Фото без описуУ центрі надання адміністративних послуг Валківської міської ради  запроваджено новий функціонал — шеринг документів. Відтепер відвідувачі ЦНАП під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть пред’явити електронний паспорт, ідентифікаційний код або свідоцтво про народження у застосунку «Дія» та поділитися цифровою копією документа.

Застосунок «Дія» надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій. Інтеграція з «Дією» робить процеси зручнішими, і користувачі більше не хвилюватимуться про забуті вдома документи!

Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, ідентифікаційного коду чи свідоцтва про народження, необхідно:

• відкрити паспорт у застосунку «Дія»;
  • навести сканер на QR-код для шерингу документів, який знаходиться у адміністратора ЦНАП;
  • підтвердити запит для передачі даних.

Цифрова копія документів з е-підписом «Дії» автоматично надійде на електронну пошту ЦНАП. Завдяки шерингу виконуються відразу дві функції: електронна ідентифікація особи та передача копій електронних документів адміністратору.

Чому шеринг крутий з точки зору безпеки?

• Не спрацює без вашої згоди! Тільки після запиту і вашого підтвердження!
  • Копія документа, яка передається, містить відмітку про те, кому і коли вона була надана.
  • Копія документа підписана КЕПом «Дії».

Нагадуємо: ЦНАП працює у приміщенні Валківського відділу Богодухівської філії Харківського обласного центру зайнятості: м.Валки, проспект Григорія Сковороди, 1А, І поверх.

Графік роботи ЦНАПу:

понеділок-четвер: 8.00-17.00,

перерва: 12.00-12.45,

п’ятниця: 8.00-15.45.

Телефон для довідок: 0960782636.