Знову трагічна вістка прийшла у нашу громаду

Дата: 25.02.2023 16:31

Фото без опису 24 лютого 2023 року в Олександрійській клінічній лікарні м. Києва від тяжких поранень помер наш земляк, захисник України Співак Олександр Васильович.

Олександр Васильович народився 27 травня 1972 року у Валках. Навчався у Валківській 8-річній школі. Потім на газозварника - в Мерефі.

Тривалий час працював на деревообробному підприємстві ФОП Лабенський, де його цінували як вправного майстра, що вмів грамотно і професійно зробити всі необхідні розрахунки, відповідально ставився до своєї роботи.
Родичі і друзі шанували Олександра Васильовича за добре серце і щиру вдачу.
Разом із цивільною дружиною О.В. Співак більше 20 років мешкав у Готовому Ярі.

З перших днів масштабного вторгнення ворожих російських військ в Україну разом з іншими односельцями став на захист безпеки і громадського порядку, долучившись до місцевої патрульної дружини.
І весь час непокоївся про свого молодшого сина Олександра, який після строкової служби продовжив її за контрактом, і з першого дня війни став на захист Батьківщини.
"Я маю бути там, де і мій син", - прийняв для себе рішення Олександр Васильович, і з 7 березня 2022 року добровільно записався до лав ЗСУ.

Служив кулеметником 209-го спеціалізованого батальйону.
26 січня 2023 року в кровопролитних боях під Бахмутом отримав тяжке поранення.
За життя Олександра Васильовича майже місяць боролися лікарі в Дніпрі, потім у Києві. Але, на превеликий жаль, вирвати нашого захисника з невблаганних рук смерті не вдалося...

Валківська міська рада розділяє біль непоправної втрати з донькою та сином Олександра Васильовича, його рідними, друзями.
Вічна пам'ять і слава українському воїну, який залишався ним до свого останнього подиху.
Про час та місце прощання з Героєм буде повідомлено додатково.