Харківщина. 8 лютого. Повідомляє голова Харківської ОВА Олег Синєгубов

Дата: 08.02.2023 10:16

Фото без описуВчора близько 23:00 ворог завдав ракетного удару по центру Харкова. 4 ракети, попередньо С-300, влучили у об'єкт цивільної промисловості. Зруйновано будівлі, сталася масштабна пожежа. Також зафіксовані удари в землю на території Центрального парку міста. На щастя, ніхто не постраждав. Ліквідація наслідків ударів триває.

▪️Протягом доби ворог масовано обстрілював Вовчанськ, Куп'янськ, Дворічну, Стрілечу, Ветеринарне та інші наближені до лінії зіткнення населені пункти Чугуївського, Куп'янського та Харківського районів.

❗️У Вовчанську внаслідок артобстрілу отримала поранення та була госпіталізована дівчина 16 років, 74-річна жінка, на жаль, загинула.

Повторні пошкодження внаслідок обстрілу отримала міська лікарня Вовчанська, сталася пожежа. Один з осколків влучив у автомобіль "швидкої", яка везла пацієнта. В авто без постраждалих.

▪️У Куп'янську обстрілами зруйновано 6 та пошкоджено 10 гаражів, сталися пожежі.

▪️На лінії зіткнення тривають запеклі бої. Українські бійці тримають своїх позиції та завдають окупантам втрат. Підтримуємо ЗСУ та віримо в нашу Перемогу!🇺🇦