Знову Валківщина в жалобі

Дата: 24.11.2022 16:04

Фото без опису15 листопада загинув захисник України, наш земляк із Сніжкова Кулак Олександр Володимирович.

Народився Олександр Володимирович 21 квітня 1973 року у Сніжкові. Тут навчався у школі, працював у рідному селі водієм у ТОВ «СЛОБОЖАНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ».

У перші дні повномасштабного вторгнення російських військ до України, пішов добровольцем на фронт. Спочатку воював піхотинцем, згодом відповідав за матеріальне забезпечення 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону своєї військової частини.

15 листопада 2022 року, під час виконання бойового завдання,  виявивши стійкість та мужність, біля населеного пункту Куземівка, Сватівського району, що на Луганщині,
головний сержант Кулак Олександр Володимирович загинув.

Товариський, веселий, завжди готовий прийти на допомогу – таким він назавжди залишиться в пам’яті односельчан.

Без чоловіка залишилася дружина та дві доньки.

Валківська міська рада щиро співчуває рідним та близьким у непоправному горі, сумуємо разом із вами.

Царство небесне тобі, Олександр, та світла пам’ять.

Прощання із захисником України Кулаком Олександром Володимировичем та похоронна церемонія відбудуться у Сніжкові завтра, 25 листопада, о 11.00 год. біля Будинку культури.