На Валківщині знову прощаються з Героєм-захисником.

Дата: 12.10.2022 09:43

6 жовтня загинув захисник України, наш земляк із Серпневого Должиков Олександр Вікторович. Йому назавжди залишилося 42 роки.

Олександр Вікторович народився та виріс у Серпневому. Тут навчався у школі, згодом пройшов строкову службу в армії. Останнім часом працював на заводі «Приватні сади».

6 березня цього року пішов добровольцем захищати Батьківщину від окупанта. Воював у кулеметному відділенні взводу вогневої підтримки у своїй військовій частині.

Побратими про Олександра говорять, що він був справжнім воїном – сміливим, сильним, витривалим, відчайдушним, із лютою ненавистю бив окупантів.

Рівно через сім місяців солдат Олександр Вікторович, вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, поліг за нашу Батьківщину.

У рідному селі на нього чекали мама, батько, брат, але на превеликий жаль, до їхньої оселі прийшла чорна звістка про загибель Олександра.

Сум і неймовірна туга серед односельців. В глибокій скорботі і уся Валківщина.

Валківська міська рада висловлює слова глибокого жалю та скорботи  рідним та близьким загиблого Героя.

Царство небесне тобі, Олександре, та світла пам’ять.

Про день прощання з Героєм та похорон повідомимо додатково.